Floke Ekstejshen origjinale me kapese | Blerje online

1,890 L

Ka stok

  • Floke te cilet duken si te vertete.
  • Materiali sintetik shume cilesor.
  • Mundeson ndryshimin e krejt look-ut tuaj.
KODI: ekstejshen-floke-origjinal Kategori: , Etiketime: , ,

FLOKE EKSTEJSHEN ORIGJINALE ME KAPESE

Floke Ekstejshen origjinale me kapese natyral | Hair Extension  | Blerje online vetem ne Dyqan Taxi

Jane Flok Ekstejshen ne material sintetik te cilesise se larte, per bionde dhe brune.

Floke ekstejshen origjinal per bjonde dhe brune dyqan taxi

Hair Extension natyral , pothuajse te padallueshem nga floket tuaj .
Kapeset te cilat do t’ju mundesojne fiksimin e ekstejshen ne floket tuaj.
Vendosini floket extension sipas perimetrit te kokes tuaj dhe pritini sipas gjatesise qe ju deshironi.

Jane te thjeshta dhe te mjaftueshme per te krijuar aq volum sa ju kerkoni . Tani floket e shkurter nuk do te jene me nje problem . Mund te ndryshoni pamje sa here deshironi.

Ky produkt sugjerohet pasi nuk i demton floket ne menyre absolute , ndryshe nga shtimi i flokeve me metodat e ngjitjes.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

extension flokesh

Be the first to review “Floke Ekstejshen origjinale me kapese | Blerje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Floke ekstejshen origjinal natyral hair extension dyqan taxi

Floke Ekstejshen origjinale me kapese | Blerje online

WhatsApp chat