Paisje Palestre | Top Ushtrimesh + Pompe Ajri | Ne shitje

1,450 L

Ka stok

Shumë topa stërvitjeje të bëra nga PVC kanë një erë të fortë dhe fyese, por ky top nuk ka erë kur del nga kutia. Topi është bërë nga një material i trashë, i guximshëm. Pompa është e lehtë për t’u përdorur, duke lejuar që topi të fryhet shpejt dhe pa ju lodhur dhe harxhuar kohe.

KODI: 10301935 Kategori: , Etiketime: ,

GYM BALL | PAJISJE PALESTRE

Paisje Palestre | Top Ushtrime Pajisje ne Shitje

Top palestre, është mjet i përsosur për ushtrimet tuaja në palestër, si dhe stërvitje në shtëpi. Sipërfaqja e veçantë jo-ngjitëse e papërshkueshme është e rehatshme për t’u prekur. Dhe struktura e saj i ngjan lëkurës. Trashësia e shtresave siguron qëndrueshmëri të formës, shërbim dhe siguri.

Nëse kjo është hera juaj e parë që përdorni një top stërvitje, ky top është një vend i shkëlqyeshëm për t’ia filluar. 

paisje palestre pajisje top ushtrimesh

Perdoruesit thonë se topi i stërvitjes ka ndihmuar në përmirësimin e stërvitjeve të tyre dhe disa madje e përdorin atë si karrige zyre. Paisje Palestre e dobishme dhe shume funksionale.

Nyjet e masazhit në topin e palestrës lehtësojnë tensionin tek muskujt e lodhur dhe të lënduar gjatë kohës që ushtroni. Shtimi i topit të palestrës së masazhit në mjetet tuaja të stërvitjes jo vetëm që do t’ju japë stërvitje të shkëlqyeshme. Por gjithashtu lehtëson tensionin dhe dhimbjen e muskujve.

Topi i palestrës së masazhit është ideal për të gjitha stërvitjet aerobike. Përfshirë stabilizimin e shpinës, ushtrimet për të përmirësuar ekuilibrin, fleksibilitetin, stabilizimin dinamik, forcën, qëndrimin dhe koordinimin e përgjithshëm.

Paisje Palestre | Top | Pajisje Ne Shitje

Topat e stërvitjes me cilësi të lartë do të mbajnë deri në vite përdorimi. E prodhuar nga PVC me cilësi të lartë, topi ka një sipërfaqe pa rrëshqitje dhe është rezistent ndaj plasaritjeve. Ajo gjithashtu vjen me një pompë të shpejtë të inflacionit.

top ushtrimesh pajisje palestre paisje ne shitje

Shumë topa stërvitjeje të bëra nga PVC kanë një erë të fortë dhe fyese, por ky top nuk ka erë kur del nga kutia. Topi është bërë nga një material i trashë, i guximshëm. Pompa është e lehtë për t’u përdorur, duke lejuar që topi të fryhet shpejt dhe pa ju lodhur dhe harxhuar kohe.


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pajisje tonifikimi

Be the first to review “Paisje Palestre | Top Ushtrimesh + Pompe Ajri | Ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

paisje palestre top ushtrimes pajisje ne shitje

Paisje Palestre | Top Ushtrimesh + Pompe Ajri | Ne shitje