Organizues per sendet e tualetit | Ne Shitje Online

1,490 L

Ka stok

  • Dimensionet 51.5 x 59 x 21.5 cm
  • Mund te oraganizoni produktet tuaja.
  • Nuk ze shume hapesire ne ambjentin ku e vendosni.
  • Me dy rafte perkates.
  • Ideale per ne kuzhine ose tualet.

ORGANIZUES PER MBAJTJEN E SENDEVE 

Nje nder aksesoret me te domosdoshme ne kuzhinen tuaj, tualetin apo dhomen e gjumit ku mund te vendosni produkte te ndryshme te perdorimit personal dhe te perditshem. Me nje dizajn elegante dhe te shndritshme ky rafte do t’i dhuroje nje stil te vecante ambientit tuaj.

MBAJTESE PER PRODUKTE TE NDRYSHME

Mbajtesja eshte e perbere me dy kate e cila ka nje mbajtese anesore perfekte per sistemimin e produktete te ndryshme per perdorimin tuaj te perditshem.

Ideale per te organizuar hapesiren e ambjentit ku do e vendosni kete pajisje duke e liruar ate dhe duke ju dhene me shume mundesi shfrytezimi te hapesires se banese suaj..

Nese e vendosni ne tualet mund te rregulloni produkte si: shampo, kremra, detergjent, etj kurse ne kuzhine mund te sistemoni aksesore te ndryshem ose produktet ushqimore.

Ky raft do ta beje shtepine tuaj te duket perhere e paster, e kuruar dhe e rregullt.

SPECIFIKATorganizues hapesire dyqan taxi

  • E ndertuar me dy kate.
  • E pershtatshme per kuzhinen, tualetin edhe dhomen e gjumit.
  • Perbehet nga material plastike shume cilesore ne ngjyre te bardhe
  • Mund ta montoni shume lehte ne cdo cep te shtepise suaj.
  • Permasat e saj jane 51.5 x 59 x 21.5 cm

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Rafte

Ngjyra

Be the first to review “Organizues per sendet e tualetit | Ne Shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues hapesire dyqan taxi

Organizues per sendet e tualetit | Ne Shitje Online

WhatsApp chat