Organizues per tualetin| Mbajtese me 2 sirtare | Bli Online

1,490 L

Ka stok

 • Organizues per shtepine,dhomat e gjumit, tualetin, make up etj.
 • Material plastike ABS i cilesise se larte.
 • Me dy rafte.
 • Ngjyre e bardhe.
 • Sherben si dekor per ambientin tuaj.
 • Ofron prakticitet.
KODI: Mbajtese per tualetin Kategori: , , ,

ORGANIZUES PER TUALETIN | MBAJTESE ME DY SIRTARE 

Mbajtese per tualetin me 2 sirtare e cila ju vjen ne ndihme per te sistemuar rremujen ne shtepine tuaj, e pershtashme per cdo ambient te saj. Organizuesi per tualetet ju ndihmon qe gjerat tuaja personale apo te perdorimit te perditshem te kene vendin e tyre dhe ju te dini perhere se ku duhet t’i kerkoni.

Mbajtesja pervec se eshte nje ndihmese e madhe qe shtepia te jete gjithmone e kuruar, te shkelqeje nga pastertia dhe rregulli sherben edhe per t’ju kursyer kohe nese ju duhet dicka ne menyre urgjente dhe ju do e dini vendndodhjen e tyre.

ORAGANIZUES ME DY RAFTE

Kjo mbajtese eshte e perbere nga dy rafte te mbivendosura njera pas tjetres duke kursyer me shume hapesire edhe duke mbajtur ne te sa me Shume gjera te perdorimit te perditshme ne te. Ajo eshte e perbere nga materiali i cilesise se larte te ABS, nje perberje kjo shume miqesore me mjedisin dhe rezistente ndaj cdo temperature qe mund te kete shtepia juaj.

Produkti eshte i gjendur ne ngjyren e bardhe, e cila eshte ngjyra qe pershtatshme me cdo arredim te shtepise suaj duke i dhene asaj nje pamje te paster, moderne dhe elegante fale edhe dizajnit qe organizuesi ka.

Rafti per tualetin nuk eshte i peRbere nga toksina te cilat mund te demtojne produktet tuaja apo edhe ju vete duke ju shkaktuar alergji apo irritime te ndryshme.

Ofron nje prakticitet te larte dhe lehtesi ne perdorim.

RAFT ME DY SIRTARE PER SHTEPINE mbajtese per tualetin produkt online dyqan taxi

 • Material plastike ABS.
 • Praktik edhe i lehte ne perdorim.
 • Me dy rafte ne forme drejtekendore.
 • Diajne elegante dhe modern.
 • Organizon gjerat personalet duke ju hapur me shume hapesire ne shtepine tuaj.
 • Ngjyre e bardhe

BLI ONLINE | BLI MIRE | DYQAN TAXI

Detaje Produkti

Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Organizues per tualetin| Mbajtese me 2 sirtare | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese per tualetin produkt online dyqan taxi

Organizues per tualetin| Mbajtese me 2 sirtare | Bli Online

WhatsApp chat