Ore smart OnePlus Watch ne shitje online

26,500 L

Ka stok

Ore smart OnePlus me dizajn elegant dhe me sensore si Akselerometer, barometer, busull, monitor i rrahjeve te zemres dhe SpO2.

KODI: i-2120723 Kategori: ,

ORE SMART ONEPLUS WATCH

OnePlus Watch ka nje dizajn klasik, rrethor.

Xhami qe mbulon ekranin eshte rezistent ndaj gervishtjeve me buze te lakuara.

Qendroni ne kontakt me te afermit dhe familjen tuaj fale lidhjes me Bluetooth 5.0 duke ju sjelle njoftime  per thirrjet hyrese.

Kombinuar me menaxhim efikas te energjise nje karikim i plote siguron deri ne 14 dite jetegjatesi te baterise.

Merrni kontrollet ditore te sasise se oksigjenit ne gjak dhe monitorimin e gjumit me gjurmuesin tone te gjumit me te dhena gjurmimi afatgjata.

Pajisur me GPS per te dhena me te sakta te ecjes dhe vrapit OnePlus Watch  ndjek progresin tuaj ne menyre qe te mund te perparoni drejt qellimeve tuaja te fitnesit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore smart OnePlus Watch ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore smart bli online ne dyqan taxi

Ore smart OnePlus Watch ne shitje online