Karikues origjinal OnePlus Warp Charge 6A

1,800 L

Ka stok

Hyrja: 100-240V, 50 / 60Hz 1.2A

– Dalja: 5V = 2A, 5V = 6A Maksimumi

– Me EU Plug

– Materiali: polikarbonat

 

KODI: karikues-one-plus-bli-online-dyqan-taxi Kategori: ,

KARIKUES ORGJINAL ONEPLUS WARP CHARGE 

Karikuesi origjinal i energjisë OnePlus Warp është mënyra perfekte për të rimbushur pajisjen tuaj shpejt dhe me lehtësi. Falë qarqeve që janë të integruara në adaptor, nxehtësia shpërndahet para se të arrijë në telefonin tuaj.

Ky karikues udhëtimesh do të sigurojë karikim ultra të shpejtë edhe kur jeni ndërsa jeni duke kërkuar në internet ose lojëra. Me ngarkimin Warp, karikimi brenda natës bëhet një gjë e së kaluarës – vetëm 20 minuta janë të mjaftueshme që OnePlus 7 Pro të marrë një rritje të energjisë.

Karakteristikat:

– Përshtatës energjie origjinale OnePlus Warp me cilësi premium me prizë EU

– Falë qarqeve janë të integruara në adaptor, dhe smartphone-i juaj do të nxehet më pak se më parë

– Në përputhje me pajisjet e mëparshme OnePlus

– Përshtatësi mbështet Warp Charge 30, OnePlus Fast Charge dhe shpejtësinë e rregullt të karikimit të pajisjeve të tjera

Specifikimet:

– Hyrja: 100-240V, 50 / 60Hz 1.2A

– Dalja: 5V = 2A, 5V = 6A Maksimumi

– Me EU Plug

– Materiali: polikarbonat

– Përmasat: 52mm x 30mm x 70mm

– Pesha: 92gID


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Karikues origjinal OnePlus Warp Charge 6A”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

OnePlus Warp Charge 30 USB

Karikues origjinal OnePlus Warp Charge 6A