Ore inteligjente per femije me GPS Kid Smartwatch F3

2,190 L

Ka stok

KODI: H-22-F3 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE PER FEMIJE F3

Ore inteligjente per femije e pajisur me GPS per te pasur gjithnje ne kontroll sigurine e femijeve.

Ora eshte shume e thjeshte dhe e aksesueshme per femijet per te mesuar shpejt. Fale sinjalit te qendrueshem GPS ne rast situate emergjence vete femija mund te njoftoje prinderit e tij duke shtypur butonin SOS te alarmit ne ore.

F3 Kid smartwatch ka shume funksione dhe opsione si: thirrje ne numra te specifikuar, hapamates, gjurmues GPS, thirrje SOS, gjurmim ne distance, vendosjen e perimetrit te sigurise, monitorim te levizjeve permes aplikacioneve Android ose iOS. Historiku i thirrjeve, SMS, ora me zile, funksioni i kerkimit te ores, elektrik dore etj.

Mikrofon i integruar per komunikim te dyanshem dhe buton anesor SOS ne rast rreziku i cili mjafton te shtypet nga femija dhe do te dergoje alarm ne telefonin e prindit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

,

Vleresim mesatar

1.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
100%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Anonim01

  Si i behet qe te lidhim oren me app per GPS tracking. Aplikacioni nuk e njeh kodin e produktit.

  • nga amanda

   Pershendetje Silvi,
   Po ju kontaktojme tani ne lidhje me aktivizimin e ores.

   Faleminderit,
   DyqanTaxi

Main Menu

ore per femije z1 f3 shitje online ne dyqan taxi

Ore inteligjente per femije me GPS Kid Smartwatch F3