Smart Watch per femije me karte Sim Z1 F7

2,190 L

Ka stok

Ore inteligjente Z1 per femijet me lojera dhe aktivitete argetuese. Ora eshte e pajisur me buton SOS, alarm urgjence, gjurmim dhe monitor, thirrje telefonike , zone sigurie etj.

KODI: H-22-F7 Kategori: ,

SMART WATCH PER FEMIJE Z1 F7

Smart watch per femije me dizajn terheqes dhe funksione te shumta per te gjithmone te sigurt. Ora ndihmon ne mbrojtjen e femijeve nga rreziku me ane te butonit SOS dhe GPS.

Perputhet me sistemet Android 4.0 ose me lart, IOS 8.0 ose më lart. Punon me karte mikro Sim duke vendosur te dhenat nga telefoni i prindit.

Kamera e integruar dhe monitorim ne distance per te mbajtur te sigurt femijet tuaj duke ditur vendodhjen e tyre ne cdo moment.

Gjithashtu ora ka te integruara lojera mesimore per te luajtur femijet.

Permban bateri te rikarikueshme afatgjate me ane te kabllos USB per te rimbushur baterine.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

,

Be the first to review “Smart Watch per femije me karte Sim Z1 F7”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore inteligjente per femije shitje online ne dyqan taxi

Smart Watch per femije me karte Sim Z1 F7