Ore inteligjente me GPS Amazfit GTS Xiaomi

12,500 L

Ka stok

Ore inteligjente me GPS Amazfit GTS Xiaomi eshte projektuar me gjithcka qe ju nevojitet persa i perket karakteristikave per te matur parametrat e shendetit tuaj  dhe sportit.

KODI: i21721622 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE AMAZFIT GTS XIAOMI

Ore inteligjente Amazfit GTS me trup te holle metalik, bere nga aliazh alumini me trashesi 9.4 mm.

Ekran i madh 1,65 inch AMOLED per nje pervoje shikimi te rehatshme me 7 ikona te aksesueshme aplikacionesh ne hyrje dhe miniaplikacione te personalizuara.

Ore inteligjente me GPS Amazfit GTS

Kjo ore inteligjente me GPS Amazfit eshte projektuar me gjithcka qe ju nevojitet persa i perket karakteristikave per te matur shendetin dhe sportin.

Sensori optik i tij BioTracker do te kryeje monitorim te vazhdueshem te rrahjeve te zemres me precizion te larte 24 ore, si dhe monitorim te intervalit te rrahjeve te zemrës gjate stervitjeve.

Ora ju sjell njoftim nese zbulohet nje vlere shume e larte.

Amazfit GTS perdor ekran me rezolucion te larte prej 348 me 442 piksel , duke siguruar nje qartesi superiore te detajeve.

Rezistent ndaj ujit deri ne 50 metra thellesi ne uje.

Deri ne 14 dite jetegjatesi te baterise me nje karikim te vetem.

Per te gjithe sportdashesit kjo ore inteligjente GTS perfshin 12 menyra kryesore te ushtrimeve fizike.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

SmartWatch

Be the first to review “Ore inteligjente me GPS Amazfit GTS Xiaomi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore inteligjente gts amazfit me gps ne shitje online dyqan taxi

Ore inteligjente me GPS Amazfit GTS Xiaomi