Aparat Tensioni Elektronik | Mates presioni te gjakut

2,490 L3,990 L (-38%)

Ka stok

KODI: 1801202002 Kategori: , ,

APARAT TENSIONI ELEKTRONIK | BLOOD PRESSURE MONITOR

Aparat Tensioni Elektronik | Blood Pressure Monitor

Mates i presionit te gjakut te krahut. Eshte nje monitorues automatik dixhital. Projektuar me teknologji filtri dixhital i cili ben monitorim te shpejte me ane te se cilit mund te identifikoje me saktesi presionin sistolik, presionin diastolik dhe rrahjet e zemres. Strukturat e sakta teknologjike te integruara ne brendesi te aparatit e bejne me te zhvilluar dhe mundesojne funksionin automatik te tij.

Ekrani i thjeshte i lexueshem LCD permban shifra ekstra te medha qe tregojne informacionin e duhur per matjet qe ju do te kryeni. Nje pajisje mjaft e lehte per tu perdorur nga te gjithe individet. Kujdesi per shendetin tuaj duhet te jete nje kulture e cila duhet te ndiqet vazhdimisht.


Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Aparat Tensioni

Be the first to review “Aparat Tensioni Elektronik | Mates presioni te gjakut”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

aparat tensioni elektronik

Aparat Tensioni Elektronik | Mates presioni te gjakut

2,490 L3,990 L (-38%)

Shto ne Shporte