Ore inteligjente me Bluetooth HW32 | Seria 6

2,990 L

Ka stok

KODI: I-72121234 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH HW32

Ore inteligjente me Bluetooth HW32 per meshkuj dhe femra, me dizajn sportiv.

Me shume funksione te ndryshme sportive dhe shendetsore.

Bere nga material me cilesi te larte aliazh zinku dhe rrip silikoni per perdorim afatgjate.

Sistemi operativ: IOS 9.0 dhe me lart, Android 5.0 dhe me lart.

Karakteristika

  • Pesha 50g
  • Madhësia: 43*38*11mm
  • Trupi: Aliazh zinku
  • Rrip: Silikoni
  • E pajtueshme: Android & IOS
  • Madhesia e ekranit: 1.75 inch
  • Kapaciteti i baterisë: 200mAh

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

,

Be the first to review “Ore inteligjente me Bluetooth HW32 | Seria 6”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore inteligjente hw32 shitje online ne dyqan taxi

Ore inteligjente me Bluetooth HW32 | Seria 6