Ore dore unisex T900 Plus Smart watch

2,200 L

Ka stok

KODI: i-1234551 Kategori: ,

ORE DORE UNISEX T900 PLUS

Ore dore unisex T900 Plus me dizajn unik dhe praktik si per meshkuj dhe femra.

Ofron funksione te ndryshme per monitorimin e shendetit tuaj si matjen e rrahjeve te zemres, oksigjenin dhe presionin ne gjak.

T900 Plus perdoret me karte SIM dhe ju sjell njoftime per mesazhet dhe thirrjet hyrese telefonike.

Karakteristika:

  • Materiali i rripit TPU
  • Ngjyra e zezë, e bardhë
  • Ekrani kryesor 1.54 inç HD IPS, 240*240
  • Ekrani me prekje 2.5D
  • SMS SMS WeChat QQ

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Ngjyra

,

Lloji

SmartWatch

Be the first to review “Ore dore unisex T900 Plus Smart watch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore smart unisex blerje online ne dyqan taxi

Ore dore unisex T900 Plus Smart watch