Ore dore inteligjente HW22 Pro

3,290 L4,500 L (-27%)

Ka stok

KODI: i-1234561 Kategori: ,

ORE DORE INTELIGJENTE HW22 PRO

Ore dore inteligjente HW22 Pro per meshkuj dhe femra me nje model unik.

Algoritmi inteligjent i kriptimit mbron privatesine tuaj ne cdo kohe dhe kudo, duke ju dhene nje bote private te sigurt.

Gjurmuesi i fitnesit ofron monitorim te sakte te rrahjeve te zemres, presionin e gjakut, oksigjenin, kontrollin e muzikes, thirrjen Bluetooth. Monitorimin e gjumit, mesazhin, kujtesen e ulur, thirrjet hyrese, alarmi etj.

Gjithashtu ora inteligjente ju mundeson te lexoni mesazhe nga Facebook, What Sapp, Twitter, Line, etj.

Hw22 Pro suporton shumicen e telefonave inteligjente me Bluetooth 5.2. I pajtueshem me versionet iOS 10.0 ose më lart, Android 5.0


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore dore inteligjente HW22 Pro”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore dore smart hw22 bli online ne dyqan taxi

Ore dore inteligjente HW22 Pro

3,290 L4,500 L (-27%)

Shto ne Shporte