Nivelazione Control Pure | Shampo kunder zbokthit

1,190 L

Ka stok

  • Ndihmon ne eleminimin e zbokthit
  • Hidraton skalpin
  • I jep shkelqim flokeve
  • Mban nje arome te kendeshme
KODI: b2201374 Kategori: ,

SHAMPO KUNDER ZBOKTHIT

Nivelazione Control Pure eshte nje shampo e perbere nga esenca bimore e cila ndihmon ne eleminimin e zbokthit.

Rigjeneron skalpin dhe nuk lejon me lekuen e demtuar te kokes te behet nje shqetesim per ju.

Qeteson skalpin , jep ndjenje qetesie.

Hidraton lekuren e kokes .

Ka nje arome te mire dhe i jep volum flokut

Perdorimi

Ne koken e lagur hidhni shampon Nivelazione Control Pure dhe masazhojeni koken mire per 10 minuta .

Me pas shperlajeni me uje te bollshem .

Kete ritual praktikojeni cdo 3 dite.

Nese keni nje lekure te ndjeshme ose alergjike mos e perdorni.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Nivelazione Control Pure | Shampo kunder zbokthit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shishe me 100ml shampo kunder zbokthit

Nivelazione Control Pure | Shampo kunder zbokthit