Ngrohese praktike per shtepi | Bester Heater QT82

5,900 L6,900 L (-14%)

Ka stok

NGROHESE PRAKTIKE PER SHTEPI QT82

Ngrohese praktike per shtepi me fuqi te larte fale kater shufrave quartz te saj.

E perkryer per hapesirat e banimit, zyra, punishte, garazhet apo lokale. Me baze te sigurt me rrota te levizshme per transport te lehte te saj, kudo qe ju nevojitet.

Me ventilator turbo dhe lageshtues per mos tharjen e ajrit,  per te zgjedhur sipas preferences.

Ngrohesja eshte e hapur ne pjesen e siperme per efikasitet dhe shperndarje me te mire te nxehtesise.

Specifika

  • 4 tuba kuarci
  • Termostat i rregullueshem
  • Me doreze portative
  • Me lageshtues
  • Me ventilator turbo
  • Me rrota te levizshme
  • 220-240V~/50-60Hz
  • Fuqia: 2000 W
  • Permasat: 66.5 x 63 x 16 cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Ngrohese

Ngjyra

Fuqia Watt

2000watt

Be the first to review “Ngrohese praktike per shtepi | Bester Heater QT82”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ngrohese elektrike quartz heater blerje online ne dyqan taxi

Ngrohese praktike per shtepi | Bester Heater QT82

5,900 L6,900 L (-14%)

Shto ne Shporte