Mini ngrohese praktike Flame Heater

2,990 L

Ka stok

Materiali: ABS.
Tensioni : 220V
Frekuenca : 50 Hz.
Fuqia : 500W -1500W.
Temperatura e rregullueshme, nga -20 ℃ -25.
Gjatësia e kordonit të rrymës: 1.5m.

KODI: mini-ngrohese-praktike Kategori: ,

MINI NGROHESE PRAKTIKE FLAME HEATER 

Projektim portabël dhe zhurmë e ulët.

Me nxehtësi e shpejtë dhe e thjeshtë kudo. Vjen me 3 ingranazhe: ngrohtesi natyrale, ngrohtesi mesatare , ngrohtesi e larte.

Dy opsione te nxehtësisë – Niveli i lartë mund të shpërndajë prodhimin e nxehtësisë 1200W dhe niveli i ulët do të japë 600W rrjedhje të ajrit të ngrohtë të rehatshëm.

I përshtatshëm për garazhe, Dhoma gjumi, dhoma ndenje, zyra , Dhoma Konvikti dhe më shumë.

Be the first to review “Mini ngrohese praktike Flame Heater”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Simulated Flame Electric Heater

Mini ngrohese praktike Flame Heater

WhatsApp chat