Ngrohese elektrike per oborr FUEGO | Patio Heater JH2000R

9,900 L

Ka stok

NGROHESE ELEKTRIKE PER OBORR FUEGO

Ngrohese elektrike perfekt per ambientet e jashtme, oborr, lokale, ballkone etj.

Me fuqi te larte ngrohje prej 1500 watt dhe dy opsione nxehtesie, do ti beje ditet e dimrit me te ngrohta.

Ideal per ambientet e jashtme te restoranteve, ambientet e argetimit dhe ngrenies ne natyre, si dhe oborret dhe verandat e banimit.

I ndertuar me materiale rezistente ndaj motit per perdorim afatgjate, projektuar posacerisht me reflektore te brendshem per te permiresuar daljen rrezatuese.

Ndryshe nga ngrohesit tipike te oborrit me rreze infra te kuqe qe ndikohen nga kushtet e motit me ere qe shkaktojne reduktim te prodhimit te nxehtesise, bllokuesi i eres se ngrohesit Fuego ngroh me efikasitet.

Karakteristika

  • Ngrohese elektrike per oborr
  • Modeli Fuego JH2000R
  • Fuqia 1500watt
  • Permasa 84.5 x 21 x 16 cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1.5 kg
Lloji

Ngrohese

Ngjyra

Fuqia Watt

1500watt

Be the first to review “Ngrohese elektrike per oborr FUEGO | Patio Heater JH2000R”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ngrohese fuego reflektor bli online ne dyqan taxi

Ngrohese elektrike per oborr FUEGO | Patio Heater JH2000R