Ngjyra trekendore per femije | Carioca Tita Triangular

340 L

Ka stok

Specifikat | Ngjyra trekendore per femije  | Carioca Tita Maxi |

Lapsa me ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Pako me 6 ngjyra | Bojra te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim |
| Ngjyra trekendore per femije |

KODI: carioca-tita-triangular-maxi-6183 Kategori: , , Etiketime: , ,

CARIOCA TITA MAXI SUPER RESISTENTE

Ngjyra Trekendore per femije | Lapsa Carioca Tita Maxi | Rezistent ndaj renies 6 Cope ne Dyqan Taxi 

 Lapsa | Ideal per femijet tuaj !

Bojra brilante te cilat jane nje prodhim italian i nje cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe siperfaqe druri.
Teper te lehta per tu perdorur dhe pershtaten lehtesisht me doren e femijes. Gishtat e tyre nuk do te demtohen dhe per perdorime te gjata.

Bojra Carioca Tita  Maxi | Lapsa per femije te mrekullueshme
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Boje mahnitese 

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese me ane te se cilave mund te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije si Masha dhe Ariu dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Lapsa per femije me ngjyre shkelqyese dhe me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara te cilat nuk e demotjne mjedisin | Bojra ekologjike 
carioca tita triangular

Ngjyra Trekendore | Lapsa druri per femije Carioca Tita Triangular

Specifikat | Ngjyra per femije  | Carioca Tita Maxi

Lapsa rezistente ndaj thyerjes.
Pako me 6 ngjyra dhe Bojra te ndritshme
Ngjyra brilante dhe Plot shkelqim per vizatime magjike


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Ngjyra trekendore per femije | Carioca Tita Triangular”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ngjyra trekendore per femije carioca tita triangular maxi 6183 dyqan taxi lapsa bojra

Ngjyra trekendore per femije | Carioca Tita Triangular