Ngjyra per femije | Carioca Tita Maxi | Rezistent ndaj renies

290 L

Ka stok

Specifikat | Ngjyra per femije  | Carioca Tita Maxi

Lapsa me ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Pako me 6 ngjyra | Bojra te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim |

 

CARIOCA TITA MAXI SUPER RESISTENTE

Ngjyra per femije | Lapsa Carioca Tita Maxi | Rezistent ndaj renies  6 Cope ne Dyqan Taxi 

 Lapsa | Ideal per femijet tuaj !

Bojra brilante te cilat jane nje prodhim italian i nje cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe siperfaqe druri.
Teper te lehta per tu perdorur dhe pershtaten lehtesisht me doren e femijes. Gishtat e tyre te vegjel nuk do te ndihen te lodhur dhe pasi te kene vizatuar per ore te tera me rradhe.

carioca tita maxi
Bojra Carioca Tita  Maxi | Ngjyra per femije
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Boje mahnitese 

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese me ane te se cilave mund te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije si Masha dhe Ariu dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca Tita Maxi | Lapsa me ngjyre shkelqyese dhe me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara te cilat nuk e demotjne mjedisin.

Lapsa druri per femije Carioca Tita Maxi

Specifikat | Ngjyra per femije  | CariocaTita Maxi

Lapsa rezistente ndaj thyerjes.
Pako me 6 ngjyra me Bojra te ndritshme.
Ngjyra brilante dhe Plot shkelqim ne menyre qe vizatimet te jene mbreslenese.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Ngjyra per femije | Carioca Tita Maxi | Rezistent ndaj renies”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Lapsa me ngjyra per femije carioca tita maxi 6431 dyqan taxi

Ngjyra per femije | Carioca Tita Maxi | Rezistent ndaj renies