Ngjyra Druri per femije | Lapsa Giotto Mega | 12 Cope

300 L

Ka stok

Specifikat | Ngjyra Druri per femije  | Giotto Mega |

Lapsa me diameter extra large 5.5mm
Lehtesisht te mprehte
Ngjyra mahnitese | Per femije me moshe mbi 3 vjec
Pako me 12 ngjyra | Bojra te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim |

 

GIOTTO MEGA LAPSA PER FEMIJE

Ngjyra Druri per femije | Lapsa Trekendore Giotto Mega | Bojra per femije | Dyqan Taxi 

 Lapsa | Ngjyrosje ideale me diameter 5.5mm .

Bojra brilante!
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, siperfaqe druri dhe ne Xham.
Teper te lehta per tu perdorur dhe pershtaten lehtesisht me doren e femijes fale diametrit extra large. Dora e tyre nuk do te ndihet e lodhur dhe pas oreve me rradhe te vizatimit.

giotto mega lapsa druri per femije
Bojra per femije | Ngjyra Druri Giotto Mega per femije
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije mbi moshen 3 vjec.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Boje mahnitese.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese me ate se cilave mund te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije si Masha dhe Ariu  dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Giotto Mega | Ngjyra shkelqyese te cilat do jene argetimi perfekt per  femijet tuaj.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Bojra Giotto te certifikuara nga PEFC.

Ngjyra mahnitese per femije

lapsa per femije bojra giotto mega

Specifikat | Ngjyra Druri per femije  | Giotto Mega 

Lapsa me diameter extra large 5.5mm
Lehtesisht te mprehta per vizatime sa me precize.
Ngjyra mahnitese | Per femije me moshe mbi 3 vjec.
Pako me 12 ngjyra dhe Bojra te ndritshme.
Ngjyra brilante | Plot shkelqim


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Ngjyra Druri per femije | Lapsa Giotto Mega | 12 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ngjyra Druri per femije Giotto Mega 6550 dyqan Taxi Lapsa

Ngjyra Druri per femije | Lapsa Giotto Mega | 12 Cope