Ngjyra Carioca per femije | Colored Pencils | 12 Cope

700 L

Ka stok

Specifikat | Lapsa me Ngjyra per Femije | Carioca | Maxi |

Lapsa me ngjyra | Mprihen lehtesisht |
| Pako me 12 ngjyra te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim |
Personifikoni cdo laps me emrin tuaj ne etiketen siper tij |

KODI: carioca-colored-pencil-maxi-6440 Kategori: , , Etiketime: , ,

CARIOCA COLORED PENCILS 12 COPE

Ngjyra Carioca per femije | Lapsa | Colored Pencils | Maxi | Bojra per femije | 12 Cope | Dyqan Taxi 

 Lapsa | Ideal per femijet tuaj ne forme 6 kendore!

Linja e re e lapsave me ngjyra ne materialin e rreshires sintetike.
Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian i nje cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe siperfaqe druri.
Teper i lehte per tu perdorur dhe pershtatet lehtesisht me doren e femijes.

carioca lapsa per femije
Lapsa Carioca Maxi |  
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije | Diameter 5mm
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Maje plumb i qete per ngjyrosje intesive.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Ngjyra per femije.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese me te cilat mund te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca  Colored Pencils | Lapsa me ngjyra shkelqyese te nje kualiteti te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara, ekologjike te cilat nuk demtojne mjedisin.

Bojra & Lapsa Carioca Maxi per femije

Specifikat | Lapsa me Ngjyra per Femije | Carioca | Maxi 

Lapsa me ngjyra | Mprihen lehtesisht
Pako me 12 ngjyra te ndritshme
Ngjyra brilante | Plot shkelqim
Personifikoni cdo laps me emrin tuaj ne etiketen siper tij.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Ngjyra Carioca per femije | Colored Pencils | 12 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ngjyra Carioca per Femije Lapsa Colored Pencil Maxi 6440 Dyqan Taxi

Ngjyra Carioca per femije | Colored Pencils | 12 Cope