Ngjyra Carioca Baby per femije | 10 Cope

360 L

Ka stok

Specifikat | Ngjyra per femije  | Carioca Tita Maxi

Lapsa me ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Lehtesisht te mprehte
Pako me 10 ngjyra | Bojra te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim |

Carioca Baby 

Ngjyra Carioca Baby per femije | Lapsa Carioca | Bojra per femije | Dyqan Taxi 

 Lapsa | Dhurata Ideale per femijet tuaj!

Bojra brilante te cilat jane Prodhim italian i nje kualiteti te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe siperfaqe druri.
Teper te lehta per tu perdorur dhe pershtaten lehtesisht me doren e femijes fale dizajnit te tyre.

carioca baby colors ne dyqan taxi
Bojra Carioca Baby | Ngjyra per femije
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Boje mahnitese.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese me ane te se cilave mund te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije si Masha dhe Ariu dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca Baby | Ngjyra shkelqyese dhe me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre. Ata nuk do te lodhen asnjehere nga vizatimi me to.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara. Bojra ekologjike te cilat nuk e demtojne mjedisin.

Lapsa Druri per femije Carioca Baby

Specifikat | Ngjyra per femije  

Lapsa me ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Lehtesisht te mprehta per ngjyra me te forta dhe piktura me precize.
Pako me 10 ngjyra dhe Bojra te ndritshme per femijet tuaj.
Ngjyra brilante dhe Plot shkelqim.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Ngjyra Carioca Baby per femije | 10 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ngjyra Carica Baby per femije 6403 Lasa bojra per femije Dyqan Taxi

Ngjyra Carioca Baby per femije | 10 Cope