Mikser brumi me tas inoksi 1500Watt FA-5259-4

18,500 L

Ka stok

MIKSER BRUMI ME TAS INOKSI

Mikser brumi me tas inoksi me kapacitet 6 litra i cili mund te perzieje deri ne 1.5kg brume dhe fuqi 1500 Watt eshte pajisja e duhur per kuzhinen tuaj.

Me ingranazhe metalike dhe strukture rezistente per perdorim afatgjate.

Perzieresi ka teknologjine e rrotullimit planetar (makina ben levizje rrethore ne nje drejtim, ndersa perzieresi rrotullohet rreth boshtit te tij ne drejtimin tjeter), gje qe lejon perzierjen ne te gjithe vellimin e tasit.

Specifika:

  • Mikser me tas inoksi
  • Nderpreres me 6 shpejtesi + funksion pulsi
  • Ganxhe dhe rrahese per brumin
  • Perzien brumin deri ne 1.5 kg
  • Emetimi i zhurmes ≤ 75dB(A)
  • Fuqia 1500 W

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Brumatrice

Ngjyra

Be the first to review “Mikser brumi me tas inoksi 1500Watt FA-5259-4”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

perzierese brumi fa 5259 4 blerje online ne dyqan taxi

Mikser brumi me tas inoksi 1500Watt FA-5259-4