Mbajtes per kepucet me 4 rafte | Organizues per 12 pcs

1,500 L

Ka stok

  • Raft shume cilesor dhe i qëndrueshëm.
  • Organizon deri ne 12 pale kepuce.
  • Kursen hapesiren e shtepise.
  • Perbehet prej materialit te inox-it.
  • Transportohet shume lehtesisht.
KODI: K-200720-044 Kategori: , , , ,

MBAJTES PER KEPUCET ME 4 RAFTE

Ju me siguri e dini qe nje nga truket qe duhet te beni qe shtepia juaj te jete e paster, e sistemuar edhe e rregullt gjate gjithe kohes eshte sistemi i kepuceve me rregull. Me kete mbajtese kepucesh tejet moderne ju kurseni radhitjen e shpeshte te kepuceve. Tani mjafton vetem qe kepucet t’i vendosni ne te.

ORGANIZUESH PER 12 PALE KEPUCE

mbajtes kepuce celiku bli online dyqan taxiMbajtese per kepucet te cilat jane te ndertuara prej materialit inoks edhe shufra inoksi, te cilat nuk nxihen edhe as nuk ndryshken.

Ajo eshte e dizajnuar me 4 kate, ku secili kate eshte i perbere nga shufra te inoksit qe bene te mundur mbajtjen me te sigurt te kepuceve.

Organizuesi eshte i afte te mbaje ne rregull derine 12 pale kepuce.

Permasat e ketij organizuesi jane 74 x 59 cm.

Ate mund ta vendosni ne hyrjen e shtepise, korridore ose ballkone.

Produkti ju jep mundesine ta levizni lirisht neper shtepi.

E mban shtepine te paster edhe me shume rregull.

Blerje Online me cilesine dhe cmimin me te mire vetem ne Dyqan Taxi.

Detaje Produkti

Pesha1 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtes per kepucet me 4 rafte | Organizues per 12 pcs”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtes kepuce celiku bli online dyqan taxi

Mbajtes per kepucet me 4 rafte | Organizues per 12 pcs