Mates elektronik dixhital | Multimeter YAXUN DT9205A+

2,200 L

Ka stok

KODI: mates-elektronik-dixhital Kategori: ,

MATES ELEKTRONIK DIXHITAL | MULTIMETER

Mates elektronik dixhital shume i sakte dhe i shpejte me ekran LCD.

Perdoret per te matur tensionin AC / DC, rrymen AC / DC, rezistencen, dioden, hFE.

Projektuar posacerisht per te permbushur nevojat e perditshme te inxhiniereve dhe personelit te sherbimit.

Kompakt,rezistent dhe shume praktik, i nevojshem per te gjithe kutite e veglave te punes.

Tregues automatik i polaritetit negativ dhe mbrojtje nga mbingarkesa ne te gjitha menyrat e matjes.

Specifika

  • Ekran: LCD me lexim maksimal 1,999
  • Shpejtesia e marrjes se mostres: 2 ~ 3 here ne sekonde
  • Furnizimi me energji elektrike: bateri 9V
  • Treguesi i baterise se ulet: Shfaqet ne ekran
  • Permasa: 186 x 86 x 33 mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Multimeter

Ngjyra

,

Be the first to review “Mates elektronik dixhital | Multimeter YAXUN DT9205A+”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mates elektronik dixhital mulitmeter bli online ne dyqan taxi

Mates elektronik dixhital | Multimeter YAXUN DT9205A+