Multimeter dixhital mini dore DT830D+

1,490 L

Ka stok

KODI: multimeter-dixhital-dt830d Kategori: ,

MULTIMETER DIXHITAL MINI DT830D+

Multimeter i cili mund te mase tensionin AC / DC, rrymen DC, rezistencen, dioden, hFE dhe vazhdimesine.

Dizajn praktik ne madhesi kompakte per ta mbajtur ne xhep dhe per ta marre kudo qe ju nevojitet me vete.

Multimetri eshte i perdorshem ne nje game te gjere; mjet i persosur per laboratorin, fabriken dhe shtepine.

Me ekran te madh LCD, eshte i pershtatshem per te lexuar te dhenat qartesisht.

Ofron me shume perparesi: tregues i ulet i baterise, tregues mbi diapazonin dhe mbrojtje nga mbingarkesa.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Multimeter

Ngjyra

Be the first to review “Multimeter dixhital mini dore DT830D+”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

multimeter dixhital lcd ne shitje online dyqan taxi

Multimeter dixhital mini dore DT830D+