Nano Magic Tape Ngjites Fleksibel 3 metra | Ne shitje

750 L990 L (-24%)

Ka stok

1. Ngjites universal nga te dyja anet.
2. Mund te lahet me uje dhe riperdoret shume here.
3. Formula Universale te xheli krijuar per tu perdorur pafundesisht ne rrethana te ndryshme.
4. E lehte per tu hequr pa demtuar siperfaqen.
KODI: 8989110780809 Kategori: , Etiketime: , , ,

NANO MAGIC TAPE | NGJITES PLASTIKE

Ngjites Nano Magic Tape | Ngjit kudo | Hard adhesive tape – 600 times

 

Ngjitesi me i mire qe keni perdorur ndonjehere jo vetem per shkak te ngjitjes se shkelqyeshme, por dhe aftesise per te qene i papershkueshem nga uji.

Nano Magic Tape perdor teknologjine nano e cila te lejon ta perdoresh ne menyra te ndryshme. Ndryshe nga menyrat tradicionale te ngjitjes se sendeve te ndryshme ne mur ose dysheme ky ngjites eshte me i pershtatshem dhe me estetik. Avantazhi me i mire i saj eshte qe mund të lahet dhe mund te riperdoret disa here.

Nuk keni pse lini me vrima ne mur | Tani me Nano Magic Tape mund te izoloni gjithcka !

Ngjites i sigurte plastike i cili nuk le njolla ne mur pas perdorimit. Ngjites shirit eshte kjrijuar per te qene mjeti me i besueshem, i dobishem dhe ekonomik per ngjitjen e sendeve te ndryshme.

Ngjites Plastike Multifunksional !

Mund te mbaje sende te vogla ne siperfaqe te lemuara si celesat, stilolapsa, dekorimet, varese muri, ene kuzhine etj. Eshte i mrekullueshem per te parandaluar rreshqitjen e mobiljeve, tapetave dhe rrugicave ne shtepine tuaj. Gjithashtu eshte teper efikas dhe ne pastrimin e mobiljeve tuaja nga qimet e kafsheve shtepiake, ose mund ta perdorni dhe per pastruar pluhurin nga veshjet tuaja.

Nano Magic Tape | Ngjites PlastikeNano Magic Tape

 
Opsionet:
1. Ngjites universal nga te dyja anet.
2. Mund te lahet me uje dhe riperdoret shume here.
3. Formula Universale te xheli krijuar per tu perdorur pafundesisht ne rrethana te ndryshme.
4. E lehte per tu hequr pa demtuar siperfaqen.
5. Ruan objektet ne vend , te sigurta nga demtimi.
 
 
Specifika
Materiali: Nano PU Gel Double Sided Adhesive

Gjatesia 3 metra

 

 

Nje produkt qe nuk duhet te jete mungese nga Shtepia juaj!


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire ne treg! 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Ngjitese

Ngjyra

Be the first to review “Nano Magic Tape Ngjites Fleksibel 3 metra | Ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Nano Magic Tape Ngjites plastike

Nano Magic Tape Ngjites Fleksibel 3 metra | Ne shitje

750 L990 L (-24%)

Shto ne Shporte