Headlamp Solar Charging | Drite koke me karikim

1,300 L

Ka stok

Solar Charging Headlamp e cila rimbushet nepermjet rrezeve te diellit. Karkohet diten per te punuar naten. Eshte ideale per te ecur, vrapuar, ne kampe, ciklizem apo ngjitje ne terrene te veshtira …

KODI: U-011 Kategori: , ETIKETIMI:

SOLAR CHARGING HEADLAMP WJ-2016

Headlamp Solar Charging | Drite koke multifunksionale

Headlamp me nje fuqi te mjaftueshme per te ndricuar ambjentin. Dizajn i bute dhe i rehatshem per t’u mbajtur ne koke dhe per ore te gjata. Ju lejon lehtesisht komandimin e drites. Eshte mjaft i vogel per tu mbajtur gjithmone me vete ne dore, ne xhepin e shupit tuaj, ne bagazh makine cante etj. 

I shkelqyeshem per distanca te konsiderueshme deri ne disa metra. Trupi i tij fleksibel pershtatet mjaft mire me formen e kokes suaj. Ju lejon ta rregulloni ate ne kendin e duhur te kokes per te pare me mire perreth.

Mund ti largoni te sigurt duart tuaja nga koka. Nuk eshte me e nevojshme te kerkoni ndihme per ndricim kur riparoni makinen, apo jeni duke vendosur mjetet tuaja ne vendet perkatese,apo kur jeni duke ndryshuar nje tub te rrjedhshem ne bodrumin tuaj.

Headlamp Solar Charging

Solar Charging Headlamp e cila rimbushet nepermjet rrezeve te diellit. Karkohet diten per te punuar naten. Eshte ideale per te ecur, vrapuar, ne kampe, ciklizem apo ngjitje ne terrene te veshtira dhe aktivitete te ndryshme ne natyre.

Kur te vij momenti i karikimit te saj mjafton ta lini ne ambjent te hapur ku lehtesisht mund te marr energji nga rrezet e diellit.

Rripi elastik i saj perbehet nga nje material me i plote se rripat e tjereduke siguruar rehati dhe pershtatje me te lehte me cdo madhesi te kokes. Bashke me manualin e perdorimit ky produkt do te jete perfekt per t’u perdorur nga femije dhe te rritur.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Llampa

Be the first to review “Headlamp Solar Charging | Drite koke me karikim”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

headlamp

Headlamp Solar Charging | Drite koke me karikim