Multimeter dixhital elektrik Excel ne shitje

2,200 L

Ka stok

KODI: multimeter-dixhital-excel Kategori: ,

MULTIMETER DIXHITAL ELEKTRIK EXCEL

Multimeter elektrik dixhital me dizajn praktik.

I pajisur me ekran te madh LDC, peshe e lehte qe mund te siguroje matje te ndryshme per tensionin AC / DC, rrymen AC / DC, rezistencen, dioden, vazhdimesine, kapacitetin dhe testin hFE.

Ky njehsor mund te perdoret ne shume fusha te ndryshme si laborator, fabrika, punetori dhe aplikime ne shtepi.

Multimetri eshte nje mjet thelbesor per elektricistet. Mund te mase tensionin DC / AC, rrymen DC / AC, rezistencen dhe kapacitetin.

Mund te perdoret gjithashtu per proven e diodes dhe vazhdimesise.

Karakteristika

  • Modeli: DT9025A
  • Rryma maksimale AC: 20A
  • Diapazoni i tensionit maksimal AC: 750V
  • Diapazoni i tensionit maksimal DC: 1000V
  • Matja e rezistences: Diapazoni 200 Ohm-2000M Ohm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Multimeter

Ngjyra

,

Be the first to review “Multimeter dixhital elektrik Excel ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

multimeter dixhital elektrik excel ne shitje online dyqan taxi

Multimeter dixhital elektrik Excel ne shitje