Multimeter me ekran dixhital LCD ne shitje online

2,200 L

Ka stok

KODI: multimeter-me-ekran-dixhital Kategori: ,

MULTIMETER ME EKRAN DIXHITAL LCD

Multimeter me ekran dixhital LCD, mates i kapacitetit aktual te tensionit elektrik me precizion te larte.

Ky meter shumefunksional me saktesi te larte dhe performance te larte mund te mase tensionin AC / DC, rrymen, rezistencen, kapacitetin, frekuencen,  temperaturen.

Perdoret gjeresisht ne shkolla, laboratore, fabrika dhe cdo industri tjeter te perpunimit. Jo vetem i pershtatshem per fillestare por edhe per elektricistet dhe tekniket profesioniste.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Multimeter

Ngjyra

,

Be the first to review “Multimeter me ekran dixhital LCD ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

LCD Digital Display Multimeter ne shitje online dyqan taxi

Multimeter me ekran dixhital LCD ne shitje online