Peshore elektronike me saktesi te larte | Mini Digital Scale

1,990 L

Ka stok

  • Marka: HANDY SCALE.
  • Njësitë e matjes: g / oz / ozt / dwt / ct / gn.
  • Ekran: LCD me shifra 5-shifrore me dritë blu.
  • Permasat 7,5 cm x 4,2 cm x 1 cm.
  • Material celik + plastik ABS shume kualitativ.
KODI: K-200720-089 Kategori: ,

PESHORE ELEKTRONIKE ME SAKTESI TE LARTE

Peshore elektronike me saktësi te larte e cila e fillon njesine e saj te matjes nga 0.01 deri në 200 g, ajo eshte peshore dixhitale ideale per t’u perdorur nga argjendaritë, kimistët, shitesit etj, pasi eshte e lidhur drejt per drejt me profesionin e tyre. Me nje dizajn shume elegante edhe kompakt kjo peshore do te jete e preferuara juaj.

MINI DIGITAL SCALE | PESHORE NE SHITJE | DYQAN TAXI

Ajo eshte e ndërtuar me një material me cilësi të lartë te celikut e cila nuk nxihet edhe as nuk ndryshket.

Mund të përdoret për të peshuar monedha, are, argjende, bizhuteri, sende të çmuara, ilaçe ose të gjitha cfare dëshironi dhe keni nevoje të peshoni persa u perket objekteve me madhesi të vogla per nje sakesi më të larte.

Kete peshore elektronike me saktesi te larte te cilen mund ta mbani edhe ne xhep ka nje ekran LCD i cili tregon rezultatet e peshores me shkronja te madhe edhe me numra shume te dukshem.Kjo peshore ka nje xham mbrojtes, i cili hapet duke ushtruar presion ne nje mbulese prej materialit te lekures ne ngjyre te zeze.

Peshorja elektronike tregon matjen e saj me te gjitha njesite e matjes. Ka nje saktesi te larte dhe te pagabueshme.

Ajo fiket si dhe ndizet ne menyre automatike menjehere sapo ju te keni vendosur dicka mbi te.

E fiksoni me saj te tre butonave te cilet e bene me te thjeshte perdorimin e saj.

SPECIFIKATpeshore dixhitale mini produkt online dyqan taxi

Peshore elektronike me saktesi te larte.

Marka: HANDY SCALE.

Njësitë e matjes: g / oz / ozt / dwt / ct / gn.

Punon ne menyre automatike.

Jep alarmin nese baterite e saj shkarkohen.

Ekran: LCD me shifra 5-shifrore me dritë blu.

Bateri litium 3V (CR2032).

Permasat 7,5 cm x 4,2 cm x 1 cm.

Mterial celik+plastik ABS.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimi me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Peshore

Ngjyra

Be the first to review “Peshore elektronike me saktesi te larte | Mini Digital Scale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

peshore dixhitale mini produkt online dyqan taxi

Peshore elektronike me saktesi te larte | Mini Digital Scale