Constant scale | Peshore Dixhitale per Bizhuterite

2,200 L

Ka stok

  • Perdoren per te peshuar, bizhuteri, ushqime etj.
  • Ato mund te peshojne deri ne 200 gr.
  • E tregon peshen me 6 njesi te ndryshme.
  • E perbere prej celiku-inoc dhe plastikes.
  • Ka nje ekran LCD ku tregon peshen.
KODI: K-200720-025 Kategori: , , ,

PESHORE DIXHITALE CONSTANT SCALE

Peshorja dixhitale Constant ka nje game te gjere perdorimi. Ajo mund te peshoje bizhuterite, ushqimet apo sende te tjera te cilat mund te kene peshen derin ne 200 gr.

PESHORJA ELEKTRIKE PER BIZHUTERITE

peshore dixhitale produkt online dyqan taxiKjo peshore eshte e ndertuar prej materialit te celikut-inox dhe ka nje kapak mbrojtes i cili ju ndihmon qe ta merrni peshoren me vete nese ju nevojitet. Ajo ka nje dizajn modern dhe kompakte.

Peshorja jep rezultate te peshes teper te sakta dhe reale.

Peshen e tregon menjehere, brenda disa sekondave ne ekranin LCD me numra lehtesisht te dallueshem.

Kjo peshore e vogel e shpreh peshen me 6 njësi te ndryshme g, oz, gn, ct, ozt, dwt per ta pasur ju me te lehte konvertimin e peshes.

Punon ne menyre automatike, sepse ndizet sapo vendosni produktin mbi te dhe fiket kur e keni hequr.

Komadohet ne saje te butonave qe ka ne strukturen e saj.

Punon me bateri.

Porosit Online ne Dyqan Taxi dhe perfitoni cmimin dhe cilesine me te mire ne treg.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Peshore

Ngjyra

Be the first to review “Constant scale | Peshore Dixhitale per Bizhuterite”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

peshore dixhitale produkt online dyqan taxi

Constant scale | Peshore Dixhitale per Bizhuterite