Multimeter dixhital me ekran me prekje

3,900 L

Ka stok

KODI: multimeter-me-ekran-me-prekje Kategori: ,

MULTIMETER DIXHITAL ME EKRAN ME PREKJE

Multimeter dixhital me ekran me prekje me ngjyra LCD i trefishte.

Dizenjuar me identifikim automatik eshte shume i pershtatshem per t’u perdorur me lehtesi.

Saktesia e matjes te ketij multimetri eshte e larte. Shiriti analog siguron paraqitje te shpejte dhe te sakte dixhitale.

Dizajn ultra i holle i multimetrit pershtatet lehtesisht ne xhepin tuaj dhe peshon vetem 175g, i lehte per tu bartur.

Multimeter me touch | Karakteristika

  • Materiali kryesor: ABS
  • Ekran: 6000 numërime (3 5/6)
  • Tensioni DC: 0V-1000V
  • Tensioni AC: 0V-750V
  • Rezistenca: 1Ω-6MΩ
  • Kapaciteti: 1nF-60mF

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Multimeter

Ngjyra

Be the first to review “Multimeter dixhital me ekran me prekje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

multimeter dixhital me ekran me prekje bli online ne dyqan taxi

Multimeter dixhital me ekran me prekje