Massager Of Neck Kneading | Masazhues per trupin

2,490 L

Ka stok

  • Masazhues per te gjithe trupin.
  • Fiket automatikisht brenda 15 minutave.
  • Permasat : 48 x 40 x 16.5cm.
  • Tensioni 220V.
  • Fuqia: 24W.
KODI: K-200720-109 KATEGORIA:

MASAZHUES ELEKTRIK PER TE GJITHE TRUPIN

Per te gjithe ata qe kane dhimbje muskulare te forta por edhe ata qe mund t’i ndjejne keto dhimbje me dite te caktuara ka ardhur momneti te shpetojne nga e gjithe kjo vuatje edhe siklet. Masazhusi multifunksional per te gjithe trupin eshte pikerisht ajo qe ju nevojitet ehde me siguri e keni kerkuar prej kohesh nje paisje qe te sherbeje per te gjithe trupin dhe jo per cdo pjese te caktuar ju te keni masazhuesin perkates. Kjo perkthehet edhe ne kursime te shpenzimeve.

MASSAGER OF NECK KNEADING PER QAFEN

Ajo ka nje cilesi teper te larte edhe te besueshme.

Ky masazhues funksionon me se mire ne qafë, shpatull, shpinë, mes, krahë, këmbë dhe barku duke ju hequr te gjithe sikletin e dhimbjeve muskulore dhe duke ju lehtesuar te gjithe muskujt.

Ai eshte i perbere nga 4 koka masazhi te cilat kane nje sistem rrotullimi dhe ngrohjeje i cili bene qe relaksimi edhe kenaqesia qe do te merrni prej ketij masazhuesi te jete ne vlerat e saj me optimale.

Ngrohja me infra të kuqe depërton në thellesine e muskujve duke vepruar keshtu maksimalisht ne muskujt uaj.

Masazhuesin mund ta vendosni ne cdo moment dhe ne cilindo pozicion qe qendroni nese ndjeni dhimbje.

Ai eshte ideaur per te relaksuar muskujt tuaj, shpejton qarkullimin, zvogëlon tensionin dhe dhimbjen duke ju dhene relaksin qe ju ka munguar prej kohesh.

Intensiteti i ketij masazhuesi rregullohet sipas preferencave, nevojes qe keni dhe relaksit qe deshironi te merrni.

SPECIFIKIMETmasazhues qafe shpine shpatulle elektrik bli online dyqan taxi

Masazhues per qafen, supet, shpinën, belin, trupin, krahët, këmbët.

Funksionon me ane te vibrimeve te lehta.

Mbyllet automatikisht brenda 15 minutave.

Ideuar per t’u mbajtur ne shtepi, zyre dhe makine.

Permasat : 48 x 40 x 16.5cm.

Tensioni 220V.

Fuqia: 24W.

Porosit online ne Dyqan Taxi edhe bej blerjen tende me te mire.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Masazh

Ngjyra

Be the first to review “Massager Of Neck Kneading | Masazhues per trupin”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

masazhues qafe multifunksional bli online dyqan taxi

Massager Of Neck Kneading | Masazhues per trupin