Massage mini Pillow | Jastek masazhues | Relax

2,990 L

Ka stok

  • Ofron qetesi dhe relaks.
  • Largon dhimbjet muskulore.
  • Ul stresin dhe rrit kenaqesine.
  • Me 6 koka masazhuese 3D.
  • Mund ta merrni kudo me vete.
  • Fuqia: 30 W.
  • E perbere me dy indikatore .
  • Ne ngjyre te zeze nderthuryr me te kuqen.
KODI: L-20620-02 KATEGORIA:

JASTEK MASAZHUES PILLOW

MINI MASSAGE PILLOW-BLI ONLINE-DYQAN TAXI

Jastek masazhues Pillow eshte ideaur per ofrimin maksimal te qetesise dhe relaksimit. Ai eshte i afte te largoje dhimbjet muskulore , qeteson muskujt e ngurte te qafes dhe shapullave si edhe redukton presionin e tensionit dhe stresit.

MINI MASSAGE – JASTEKU PER MASAZH

Ky jastek eshte i pajisur me 6 koka masazhuese 3D me funksione te ndryshme dhe qe jane te nxehta duke depërtuar thellë në shtresat e muskujve dhe shpines duke larguar cdo siklet qe mund te ndieni.

Sa me i nxehte te jete jasteku aq me shume ju rritet kenaqesia dhe relaksi qe merrni prej tij. Stimulon qarkullimin e gjakut dhe detoksifikon sistemin tuaj limfatik duke rivendosur funksionin e indeve të shëndetshëm dhe të organeve.

Mund ta perdorni kudo qe jeni nese e ndjeni se keni nevoje per te.mini massage masazhues per muskujt bli online dyqan taxi

Fuqia: 30 W.

E perbere me dy indikatore qe tregojne nese ai eshte duke punuar apo jo.

Ne ngjyre te zeze nderthuryr me te kuqen.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Jastek

Ngjyra

Be the first to review “Massage mini Pillow | Jastek masazhues | Relax”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini massage masazhues per muskujt bli online dyqan taxi

Massage mini Pillow | Jastek masazhues | Relax

WhatsApp chat