Masazhues me ngrohje per belin | Heating and massage

2,290 L2,990 L (-23%)

Ka stok

  • Stimulon qarkullimin e gjakut.
  • Zvogëlon spazmat e muskujve.
  • Zvogelon  ndjesitë e dhimbjes.
  • Relakson muskujt.
KODI: 201183 Kategori: ,

MASAZHUES ME NGROHJE PER BELIN 

Termoterapia, gjithashtu quhet terapi nxehtësie, është një përdorim i nxehtësisë në terapi për muskujt, dhimbje kronike ose stresi. Zgjeron enët e gjakut, stimulon qarkullimin e gjakut dhe zvogëlon spazmat e muskujve, ndryshon ndjesitë e dhimbjes. Tani përdoret zakonisht për zbutjen e dhimbjeve dhe relaksimin e muskujve.

HEATING AND MASSAGE

Merrni rehatinë e fundit duke përdorur mënyrën e nxehtësisë, nxehtësia do t’ju ndihmojë të relaksoheni muskujt tuaj edhe më shumë dhe të sigurojë masazhin më të mirë terapeutik të indeve të thella, duke ju lënë të gjallëroheni dhe pa dhimbje.
E shkëlqyeshme për njerëzit që vuajnë nga dhimbje mesi në shpinë, ishiatik, dhimbje nervore, artrit, dëmtim të indeve të buta. Mund të përdoret gjatë aktiviteteve, ose gjatë pushimit dhe relaksimit, të tilla si ecja, ulja, shtrirja, puna, golfi, ngarja e makinës.

Paketa përfshin:masazhues dhe ngrohesh per belin dhe barkun bli online dyqan taxi

1 x Rrip i belit të ngrohur
1 x kordon i gjatë i rrymës
1 x kordon i shkurtër i rrymës
1 x Udhëzuesi i përdoruesit

PERDORIMI:
  1. Lidhni prizën e kabllos USB me një furnizim të qëndrueshëm të energjisë 5V. Shtypni çelësin e silikonit, ndizni dritën e kuqe (100% energji), pastaj dritën blu (60% fuqinë), pastaj dritën jeshile (30% fuqia) ), pastaj fiket.
  2. Diapazoni i rregullueshëm i temperaturës prej 30-65 gradë Celsius.
  3. Shkëputni furnizimin me energji elektrike pas përdorimit.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 kg
Ngjyra

Be the first to review “Masazhues me ngrohje per belin | Heating and massage”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Masazhues me ngrohje per belin bli online ne dyqan taxi

Masazhues me ngrohje per belin | Heating and massage

2,290 L2,990 L (-23%)

Shto ne Shporte