Masazhues elektrik per qafen dhe trupin | Handheld Massager

1,990 L

Ka stok

Masazhator relaksues magnetik

Dizajn kompakt dhe i lehte

Nxit qarkullimin e gjakut

Liron muskujt nga dhimbjet

KODI: masazhues-elektrik-per-qafen KATEGORIA:

MASAZHUES ELEKTRIK PER TRUPIN

Masazhues elektrik per te gjithe trupin, me nje format shume praktik i cili mund te komandohet lehtesisht me nje dore.

E pajisur me top magnetik rrotullues 360 grade. Pervecse do tju mundesoje relaksimin e muskujve, me funksionin e ngrohjes ajo gjithashtu do te lehtesoje tensionin e muskujve dhe nxitjen e qarkullimit te gjakut.relaksues elektrik online ne dyqan taxi

E gjitha kjo fale terapise magnetike te ngrohjes. Ju do te vendosni vete per temperaturen e ngrohjes dhe shpejtesine e dridhjes se rruazave magnetike, sipas nevojave tuaja.

Eshte i pershtatshem per tu perdorur ne cdo pjese te trupit ku ju ndieni dhimbje, lodhje apo tension muskular qafe, shpatull, shpine, mes, krahe, kembe dhe bark.

RELAKSUES PRAKTIK | HANDHELD MASSAGER

Relaksuesi ka tre funksione ne te cilat ju mund te zgjidhni ate qe ju nevojitet.

Ofron masazh me ane te vibrimit, masazhin me ngrohje per heqjen e stresit dhe terapine magnetike me ane te rrotullave me magnet.

Koha e perdorimit me vetem nje karikim ju mundeson nje masazh te plote, njesoj si ai profesional per rreth 90 minuta perdorim te vazhdueshem me shpejtesi te larte.

Karikimi i saj eshte gjithashtu shume i thjeshte, ju mund ta karikoni ate nga power bank ose kompjuter.

Specifika

  • Materiali: ABS + alumini + top magnetik
  • Fuqia: 6w
  • Tensioni: DC 5V / 1A
  • Kapaciteti i baterise: 2500mAh
  • Koha e karikimit: rreth 5 ore

Bli lire dhe ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Masazhues elektrik per qafen dhe trupin | Handheld Massager”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

masazhues elektrik per trupin blerje online dyqan taxi

Masazhues elektrik per qafen dhe trupin | Handheld Massager