Masazhues elektrik kembesh | Foot Massager

2,990 L

Ka stok

 • Masazhues me dridhje.
 • Temperatura mund të arrijë më shumë se 40’c.
 • Masazh i kembes ne te gjitha drejtimet.
 • Stimulon dhe nxit qarkullimin e gjakut
KODI: masazhues-elektrik-kembesh Kategori: ,

MASAZHUES ELEKTRIK KEMBESH

Masazhues dhe relaksues pas nje dite te lodhshme pune, duke ju siguruar nje masazh perfekt.

I bere nga material ABS me cilesi te larte, te qendrueshem rezistent dhe shume te pershtatshem me lekuren.

Masazh ngrohje dhe dridhje me infra te kuqe, per te lehtesuar ne menyre efektive lodhjen, ngurtesimin dhe dhimbjen e muskujve.

Eshte i pajisur me buton inteligjent per ndryshimin e shpejtesise, mund te rregulloni vete shpejtesine e dridhjeve sipas preferences tuaj per komoditet maksimal gjate masazhit.

Stimulon dhe nxit qarkullimin e gjakut per te lehtesuar lodhjen dhe cliruar muskujt.

Karakteristika

 • Masazhues me dridhje.Foot Massager Vibration online dyqan taxi
 • Temperatura mund të arrijë më shumë se 40’c.
 • Masazh i kembes ne te gjitha drejtimet.
 • Tensioni AC 200
 • Frekuenca 50 Hz Input
 • Fuqia totale 3 W
 • Gjerësia +/- 2.0 mm
 • Fuqia e dridhjes 16-22 W

Bli lire ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Masazhues elektrik kembesh | Foot Massager”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Infrared Foan Vibration Heating Foot Massager online shop dyqan taxi

Masazhues elektrik kembesh | Foot Massager