Jastek dhe Batanije Beatrice Purple Luxury & Soft | Bli Online

3,690 L

Ka stok

Jastek + Batanije Beatrice – Purple Luxury & Soft

 • Set batanije dhe jastek Beatrice nga brandi i njohur Beatrice
 • I perbere nga material mikrofibër cilësor ne lejla te hapur
 • Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme per ditet e ftohta te dimrit
 • Elegance për çdo cep të shtëpisë tuaj
 • Lahet ne lavatrice në 30°C
 • Dimensionet e batanijes: 200 x 200 cm
 • Dimensionet e jastekut: 40 x 40 cm
 • Ngjyra: Lejla e hapur
 • Kodi: VP0736
KODI: 3830073443766 KATEGORIA: ETIKETIMI:

JASTEK + BATANIJE BEATRICE – PURPLE LUXURY & SOFT 

SETI JASTEK DHE BATANIJE BEATRICE ne shitje online

Shumica e njerezve i njohin edhe i perdorin shpesh  kete set te thjeshte. Batanija mund te vendoset edhe si nje mbulese rreth shtreses se dyshekut ne dhomen tuaji te gjumit. Seti perbehet nga pambukui cili  ndihmone per ngrohjen e trupit te njeriut dhe thithjen e lageshtires. Duken bukur kur e vendos siper krevatit te punuar me nje material super cilesor e me nje dizanj te vencante ne ngjyren lejila.

MATERIAL SUPER LUKSOZ | DYQAN TAXI

Material 100 % pambuku i bere nga fibrat e trajtuara posaçerisht para se te endet ne fije. Menyra e gershetimit ne Modelin Beatrice Luxury krijon nje material luksoze  dhe super komod i cili i reziston rrudhave dhe eshte i  qendrueshem.  Batanija ka nje elasticitet ne te gjithe skajin per tu shtruar sa me lehte ne shtrat. Ne kete menyre larja behte e lehte dhe vendosen lehtesisht ne dhomen tuaj te gjumit.

 • Set batanije dhe jastek Beatrice nga brandi i njohur Beatrice         Jastek-dhe-Batanije-Purple-Luxury-Soft
 • I perbere nga material mikrofibër cilësor ne lejla te hapur
 • Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme per ditet e ftohta te dimrit
 • Elegance për çdo cep të shtëpisë tuaj
 • Lahet ne lavatrice në 30°C
 • Dimensionet e batanijes: 200 x 200 cm
 • Dimensionet e jastekut: 40 x 40 cm
 • Ngjyra: Lejla e hapur
 • Kodi: VP0736

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Batanije

Be the first to review “Jastek dhe Batanije Beatrice Purple Luxury & Soft | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek dhe Batanije Beatrice Purple Luxury & Soft | Bli Online