Dyshek dhe jastek masazhues | 2 ne 1

1,990 L

Ka stok

 • Ecni, qëndroni ose shtrihuni në dyshek për rezultatet më të mira.
 • Përdorni jastëkun për qafë, ecje & kofshë.
 • Përdorni deri në 20 minuta çdo ditë dhe ndjeni ndryshimin.
 • Ndihmon për të ndihmuar në stërvitjet per nje trup te shendetshem.
KODI: dyshek-dhe-jastek-masazhues Kategori: , , ,

Dyshek dhe jastek masazhues | 2 ne 1

Dyshek dhe jastek masazhues vjen per ju si terapi rikuperuese dhe relaksimi i kombinuar në një produkt fantastik. Thjesht shtrojeni dhe provoni boten e qetesise. Aplikoni presion në qafën, shpatullat dhe shpinën.

Masazh per te gjithe trupin tuaj

Dridhjet pozitive ndihmojnë në lehtësimin dhe relaksimin e mendimeve tuaja dhe sigurojnë një lehtësim qetësues në komoditetin e shtëpisë tuaj. Dizajni inovativ i prdouktit ju lejon ta paketoni atë dhe ta merrni kudo ku shkoni!

SPECIFIKAT:
 • Në dispozicion ngjyra e zezë.
 • Mbi 7.500 pika presioni.
 • Ndihmon në lehtësimin e tensionit të muskujve në pjesën e sipërme të trupit tuaj ndërsa stimulon qarkullimin e gjakut.
 • Ecni, qëndroni ose shtrihuni në dyshek për rezultatet më të mira.
 • Përdorni jastëkun për qafë, ecje & kofshë.
 • Përdorni deri në 20 minuta çdo ditë dhe ndjeni ndryshimin.
 • Ndihmon për të ndihmuar në stërvitjet per nje trup te shendetshem.

Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Ngjyra

Lloji

jastek masazhues

Be the first to review “Dyshek dhe jastek masazhues | 2 ne 1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

jastek dhe dyshek masazhues blerje online ne dyqan taxi

Dyshek dhe jastek masazhues | 2 ne 1