Markers Carioca Bravo | Bojra per femije | 24 Cope

700 L

Ka stok

Specifikat | Markers Carioca Bravo | Bojra per femije | 

Lapsa te lengshem
Lahen lehtesisht njollat e tyre
Pako me 24 markers | Ngjyra te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh.
Rezistojne per nje kohe te gjate

MARKERS CARIOCA BRAVO

Markers Carioca Bravo | Bojra per femije & Lapsa te lengshem 24 Cope ne Dyqan Taxi

Markers Carioca | Ideal per femijet tuaj | Lapsa te lengshem  

Lapsa te lengshem te cilet mund te lahen nga rrobat apo cdo shenje qe mund te bejne.
Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian i nje Cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe cdo siperfaqe druri.
Teper i lehte per tu perdorur kjo fale dizajnit te tyre i cili perputhet me se miri me doren e femijeve tuaj. Nuk krijon ndjesine e lodhjes dhe pse ju mund te vizatoni per ore te tera.


Bojra Carioca Bravo  
per ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Jane teper rezistent dhe ngjyrat e tij nuk humbasin me kalimin e kohes.
Lengu nuk ka permbajtje toksike dhe as arome te pakendshme.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Markers Carioca Bravo 

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese te cilat ju mundesojne te vizatoni kuklla, makina , lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Lapsa Carioca  dhe Bojra per femije. Ngjyra shkelqyese dhe me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.

Specifikat | Markers Carioca Bravo | Bojra per femije | 

Lapsa te lengshem
Lahen lehtesisht njollat e tyre
Pako me 24 markers & ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante & Plot shkelqim.
Rezistojne per nje kohe te gjate


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Markers Carioca Bravo | Bojra per femije | 24 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

markers carioca bravo 6419 dyqan taxi blerje online lapsa te lengshem bojra per femije

Markers Carioca Bravo | Bojra per femije | 24 Cope