Markers Carioca Birello | Bojra Double | 24 cope

820 L

Ka stok

Specifikat | Markers Carioca Birello | Bojra Double | 

Lapsa te lengshem
Lahen lehtesisht njollat e tyre
Pako me 24 markers | Ngjyra te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh |
Rezistojne per nje kohe te gjate | Testuar Dermatologjikisht
Pa permbajtje Gluteni |

KODI: carioca-birello-dubletip-6167 Kategori: , , Etiketime: , ,

MARKERS CARIOCA BIRELLO

Markers Carioca Birello | Bojra Double per femije & Lapsa te lengshem  24 Cope ne Dyqan Taxi

Lapsa Ideal per femije | Lapsa te lengshem me 2 koka 

Lapsa te lengshem te cilet mund te lahen nga rrobat apo cdo shenje qe mund te bejne ne siperfaqe te tjera.
Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian i nje cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe siperfaqe dru.
Teper i lehte per tu perdorur, me dizajn i cili pershtatet me se miri me doren e femijeve tuaj. Nuk krijon ndjesine e lodhjes dhe as nuk demtojne gishtat dhe per perdorime per nje kohe te gjate. Te testuar dermatologjikisht.


Bojra Carioca Birello  
per ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Jane teper rezistent dhe ngjyrat e tij nuk humbasin me kalimin e kohes.
Lengu nuk ka permbajtje toksike dhe aspak arome te pakendshme dhe shqetesuese.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Markers Carioca Birello 

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese me ane te se cilave mund te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije dhe imazhe nga perralla per femije etj.
Lapsa Carioca  & Bojra per femije Shkelqyese te nje cilesie te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.

Specifikat | Markers Carioca Birello | Bojra Double 

Lapsa te lengshem
Lahen lehtesisht njollat e tyre
Pako me 24 markers, ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante & Plot shkelqim.
Rezistojne per nje kohe te gjate.
Lapsa te testuar Dermatologjikisht.
Pa permbajtje Gluteni.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Markers Carioca Birello | Bojra Double | 24 cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

carioca markers birello 6167 dyqna taxi lapsa te lengshem bojra

Markers Carioca Birello | Bojra Double | 24 cope