Marker me arome per femije | Carioca Perfume | 12 Cope

400 L

Ka stok

Specifikat | Markers Carioca Perfume | Bojra me Arome | 

Lapsa te lengshem
Vizatoni | Kenaquni me Aromen qe leshojn keta | Marker |
Pako me 12 markers | Ngjyra te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim  |
Rezistojne per nje kohe te gjate | Testuar Dermatologjikisht
Anti-Alergjik |

MARKER ME AROME

Marker me arome per femije | Carioca Perfume | Bojra per femije | Laps i lengshem | 12 Cope |

Marker Carioca | Ideal per femije | Laps i lengshem me arome.

Lapsa te lengshem me arome | Anti-alergjik.
Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian me nje cilesi te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, dru.
Teper i lehte per tu perdorur por mbi te gjitha te sigurta. Jane te testuara dermatologjikisht.

carioca parfume ngjyra per femije
Bojra Carioca Perfume. 
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Jane teper rezistent dhe ngjyrat e tij nuk humbasin me kalimin e kohes.
Lengu nuk ka permbajtje toksike dhe as arome te pakendshme.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Marker Carioca Perfume  

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese me ane te se cilave mund te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije dhe imazhe nga perralla per femije.
Marker Carioca  dhe bojra per femije, Shkelqyese dhe te nje kualiteti te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.

bojra carioca parfume ngjyra per femije

Specifikat | Marker Carioca Perfume | Bojra me Arome | 

Lapsa te lengshem
Vizatoni dhe Kenaquni me Aromen qe leshojn keta Markers.
Pako me 12 markers.
Ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim per vizatimet tuaja.
Rezistojne per nje kohe te gjate.
Jane te testuar Dermatologjikisht
Anti-Alergjik.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Marker me arome per femije | Carioca Perfume | 12 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

marker me arome per femije carioca perfume 6506 bojra te lengshme laps

Marker me arome per femije | Carioca Perfume | 12 Cope