Makineri rroje DSP 60019 me bateri ne shitje online

2,100 L

Ka stok

  • Heq mjekren tek meshkujt
  • E merrni kudo me vete
  • Bateri e rikarikueshme rreth NI-MH2+600mA
  •  Mund te perdoret  rreth 50 minuta.
  • Shume e lehte per t’u pastruar

MAKINERI RROJE DSP 60019

Makineri rroje DSP 60019 shume cilesore per heqjen dhe stilimin e mjekres se meshkujve. Me nje cmim fantastik per cilesine dhe funksionin qe ofron. Makina e rrojes eshte nje aksesor i pandashem per meshkujt dhe duhet patjeter qe ajo te jete me nje cilesi te larte ndaj kjo makineri do te ishte zgjedhja ideale per meshkujt.

MAKINA E RROJES ME BATERI PER STILIMIN E MJEKRES

  • Makineria e rrojes eshte shume ideale per stilimin e mjekres se meshkujve
  • Produkti ben te mundur heqjen e mjekres tek meshkujt
  • Mund ta vendosim ne cante fare lehte se ze nje vend te vogel nese ju nevojitet mund ta merrni kudo
  • Bateri e rikarikueshme rreth NI-MH2+600mA e mban rreth 50 minuta

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makineri rroje DSP 60019 me bateri ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP 60019 Makine rroje ne shitje online ne Dyqan Taxi

Makineri rroje DSP 60019 me bateri ne shitje online