Makine rroje profesionale | Vintage T9

1,900 L

Ka stok

Makine rroje T9 unike profesionale, super e mprehte dhe precize me dizajn vintage. Ka koka te ndryshme per t’ju pershtatur stilit tuaj duke bere qethjen qe ju deshironi.

KODI: i-2120739 Kategori: ,

MAKINE RROJE PROFESIONALE | VINTAGE T9

Makine rroje unike profesionale, super e mprehte me dizajn vintage.

Pret ne menyre te sigurt dhe te shpejte, duke ju mundesuar te krijoni modele te ndryshme te flokeve.

Pamja elegante me dizenjo ne trupin e tij e ben akoma me me stil dhe terheqese kete makine rroje. Dizajni i trupit e ben me praktik dhe te lehte ne perdorim.

Koka prerese prej celiku nuk nxehet gjate perdorimit duke siguruar efikasitet dhe qendrueshmeri per nje perdorim afatgjate.

Karakteristika

  • Makine rroje T9 Vintage
  • Kapaciteti i baterise: 1200mAh
  • Materiali i tehut: Çelik i pandryshkshem
  • Diapazoni i zvogelimit: 0,5 – 12 mm
  • Fuqia: 5W
  • Koha e karikimit: 3 ore
  • Koha e perdorimit: 2 ore
  • Tensioni: 110V-240V, 50Hz-60Hz
  • Madhesia: rreth 152mm * 32mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Makina e qethjes

Ngjyra

Be the first to review “Makine rroje profesionale | Vintage T9”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje profesionale t9 bli online ne dyqan taxi

Makine rroje profesionale | Vintage T9