Makine rroje per mjekrren 3 ne 1 | Braun Trimmer

4,290 L

Ka stok

KODI: L-2120222 Kategori: ,

MAKINE RROJE PER MJEKRREN | BRAUN TRIMMER

Kjo makine rroje Braun ju mundeson te shkurtoni dhe stiloni mjekrren pa pasur nevoje per mjete shtese.

Fale aksesoreve te saj te projektuar posacerisht, mund te arrini pa mundim lloje te ndryshme te prerjeve.

Ka 13 nivele te gjatesise nga 1 deri ne 11 mm.

Makina eshte e papershkueshme nga uji keshtu qe mund ta perdorni si ne floke te lagesht edhe te thate.

Karakteristika

  • Marka: Braun
  • Modeli: SK2000
  • Bateri te rikarikueshme
  • Gjatesi prerje 1-11 mm
  • Dy koka te perfshira

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine rroje per mjekrren 3 ne 1 | Braun Trimmer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje braun ne shitje online ne dyqan taxi

Makine rroje per mjekrren 3 ne 1 | Braun Trimmer