Makine rroje IGEMEI per meshkuj | Dizajn Elegant

2,190 L2,800 L (-22%)

Ka stok

Karakteristika 
 
  • Motorr vibrues me zhurme te ulet. 
  • Mbrojtje nga mbinxehja dhe tensioni i larte.
  • I pershtatshem per pune te vazhdueshme. 
  • Lartesi prerje e rregullueshme nga 0.8mm ne 2.5mm.
KODI: makine-rroje-Igemei-837 Kategori: ,

Makine rroje IGEMEI per meshkuj 837

Makine rroje IGEMEI per meshkuj

Makine rroje ideale per perdorim ne shtepi ose ne sallone profesionale. Elementet perberes te saj prej celiku inoks rrisin jetegjatesine dhe perfeksionojne precizionin e saj. 

Karakteristika 
 
  • Motorr vibrues me zhurme te ulet. 
  • Mbrojtje nga mbinxehja dhe tensioni i larte.
  • I pershtatshem per pune te vazhdueshme. 
  • Makine rroje me lartesi prerje e rregullueshme nga 0.8mm ne 2.5mm.

     Dyqan Taxi | Dyqan online ne cdo kohe prane jush!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine rroje IGEMEI per meshkuj | Dizajn Elegant”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine rroje IGEMEI per meshkuj

Makine rroje IGEMEI per meshkuj | Dizajn Elegant

2,190 L2,800 L (-22%)

Shto ne Shporte