Makine rroje elektrike per meshkuj DSP 90350

2,500 L

Ka stok

KODI: L-2120212 Kategori: , ,

MAKINE RROJE ELEKTRIKE PER MESHKUJ DSP 90350

Makine rroje elektrike 11 ne 1 per meshkuj DSP shumefunksionale, i papershkueshem nga uji.

Bateria litium eshte afatgjate dhe ideale per te udhetuar. Dizajni pa kabell do t’ju ndihmoje ta perdorni makinen me me lehtesi dhe pa nevojen e nje prize.

Ekrani LCD i makines se rrojes tregon qarte kohen e mbetur te punes. Bateria e rikarikueshme me fuqi te larte jep 80 minuta perdorim me nje karikim te plote.

Me dy rregullime te shpejtesise per t’ju pershtatur nevojave tuaja.

Thikat precize prej celiku te prerjes se flokeve shkurtojne ne menyre te barabarte edhe floket me te dendur.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine rroje elektrike per meshkuj DSP 90350”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje dsp ne shitje online ne dyqan taxi

Makine rroje elektrike per meshkuj DSP 90350