Makine rroje elektrike per meshkuj Braun

4,490 L

Ka stok

KODI: L-2120224 Kategori: , ,

MAKINE RROJE ELEKTRIKE PER MESHKUJ BRAUN

Makine rroje elektrike Braun Beard Trimmer eshte mjeti perfekt per shkurtimin dhe stilimin e mjekrres.

Me 20 cilesime te gjatesise garanton rruajtje precize duke krijuar stilin qe ju deshironi.

Nga 0,5-10 mm per saktesi maksimale me tehe te mprehta shkurtoni mjekrren aq sa duhet.

Dizajn ergonomik me motorr te fuqishem per nje performance superiore te qethjes.

Koka dhe kreheri mund te lahet plotesisht per pastrim te lehte ne uje te rrjedhshem.

Me nje drite LED qe paralajmeron kur bateria eshte e ulet.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine rroje elektrike per meshkuj Braun”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje braun blerje online ne dyqan taxi

Makine rroje elektrike per meshkuj Braun