Makine rroje DSP-60014 per heqjen e qimeve te thata\lagura

2,600 L

Ka stok

  • Perdoret ne menyre te lagesht e te thate
  • Me buton on/off
  • Me nje energji 3W e tension 220-240, frekuenca 50/60Hz
  • Me tre koka levizeze
  • E pershtatshme per fytyren dhe mjekren

MAKINE RROJE DSP 60014

Makine rroje DSP 60014 e pershtatshme per heqjen e qimeve te thata dhe te lagura. Kete makine mund ta perdorni ne cdo moment qe deshironi. Ajo vjen me tre koka levizese duke ofruar heqje dhe pastrim maksimal.

MAKINE RROJE E PAPERSHKRUESHME NGA UJI

  • Me kete produkt keni nje perdorim ne menyre te lagesht e te thate
  • Me buton on/off
  • Me nje energji 3W e tension 220-240, frekuenca 50/60Hz.

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe transportin falas

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine rroje DSP-60014 per heqjen e qimeve te thata\lagura”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine per pastrimin e fytyres ne shitje online dyqan taxi

Makine rroje DSP-60014 per heqjen e qimeve te thata\lagura